Kuchynské štúdio

Vačšina diania v dome alebo byte sa odohráva v kuchyni. Je preto dôležité mať možnosť vybrať si ju podľa svojich požiadaviek a prianí. Práve preto sa u nás neobmedzujeme na úzku spoluprácu s jediným dodávateľom jednotlivých materiálov a kovaní. Pracujeme preto s materiálmi od rôznych výrobcov a tým vám dávame väčšiu možnosť výberu. Či už ide o fóliované dviera, striekané lakované dvierka, pracovné dosky alebo korpusového materiálu, stále sa bavíme o stovkách možností. U nás si skrátka určite vyberiete.

 

Dizajn a funkcie

Okrem vzhľadu sa pri návrhu kuchyne musí prizerať aj na jej praktickosť a funkčnosť. Poradíme a preberieme s vami návrh do detailov, aby sme zapracovali všetky vaše požiadavky a zároveň ich zladili s technologickými možnosťami a potrebami. Pripravíme vám schémy pre rozmiestnenie zásuviek, prípadne pre rozvod odpadu a vody.

 

Pracovné dosky

Pracovné dosky si u nás môžete vybrať od 3 výrobcov, prípadne Vám pracovnú dosku vyrobíme z masívu alebo kameňa. Tieto prírodné materiály pre náročných zákazníkov spravia z každej kuchyne miesto, kde sa budete radi zdržiavať a vracať.

 

Individualizácia

Moderná, rustikálna alebo vidiecka - všetko záleží len od vášho vkusu.

Spotrebiče pre Vás - S extra zárukou

 

Spotrebiče Gorenje s 5-ročnou zárukou - táto rozšírená záruka sa vzťahuje na všetky spotrebiče okrem plynových varných dosiek, digestorov a mikrovlných rúr. Zariadte si svoju kuchyňu kvalitnými značkovými spotrebičmi a využívajte ich bez starosti, čo bude o 2 roky keď sa skončí záručná doba. So spotrebičmi Gorenje máte na výber z viacerých dizajnových línií navrhnutých svetovými dizajnérmi. Ponuka zahrňa aj rady spotrebičov vhodné do rustikálnych kuchýň.