Masívny nábytok

Drevo je tradičným materiálom, ktorý sprevádza človeka už od jeho začiatkov. Pritom je to stále prvok, ktorým možno docieliť vzhľad aký len chceme. Moderné alebo rustikálne, s drevom sa dá čarovať. Či už ide o dvere, schodiská, schodiskové stupne, pracovné dosky, police, regály ako aj rôzne špeciality. Všetky dreviny sa vyznačujú neopakovateľnou kresbou a sú vhodné pre rôzne aplikácie.

 

Dvere

Dvere rôznych typov z masívu dodajú interiéru nádych domova. Vyber tvaru dverí je len na vašej fantázii. Ak máte záujem o bezfalcové dvere - žiadny problém. Alebo vchodové dvere do domu blízke euro-štandardu.

 

Schody

Schody - samonosné schodiská, prípadne obloženie už existujúceho schodiska, samostatné schodnice v rôznych prevedeniach.

 

Postele

Postele z masívu sú svojou pevnosťou a nosnosťou vhodné pre každého. Sami si vyberiete, či potrebujete aj odkladací priestor a jeho typ - posteľ s odklopením matraca, alebo výsuvný kontajner. Alebo máte záujem o vzdušnú a pevnú posteľ, pod ktorou vám robotický vysvač bez problémov povysáva. Posuvné závesné nočné stolíky vám dovolia pred spaním sledovať váš obľúbený seriál priamo v posteli.

Nábytok na mieru

Samozrejme Vám vieme vyrobiť ľubovoľný iný nábytok z masívu - regály, skrinky, komody, police, botníky, držiaky, vešiaky, podlahové lišty, obklady. A mnoho iného ako napr. dizajnové trámy na strop a podobne, fantázii sa medze nekladú a chuť do práce nám nechýba.